Asistentka riaditeľa spoločnosti Abicor Binzel Slovensko

Alexander Binzel - zváracia technika, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná, 1239, 93101 Šamorín, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie asistenčných prác pre vedenie spoločnosti a podporu jednotlivých oddelení
- komunikácia (telefonická, mailová, písomná) s klientmi, obchodnými partnermi a inými internými oddeleniami
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie ku poštovej a mailovej komunikácií
- všeobecná administratívna a prekladateľská činnosť, korektúry - nemčina resp. angličtina /slovenčina a opačne
- spolupráca na podnikových projektoch, aktualizácia informačného systému
- pracovný čas po - pi 07:30 - 16:00

Stabilné zamestnanie, systematické zapracovanie metódou „Learning-by-doing“ a rôznorodé úlohy a činnosti v dynamicky expandujúcej spoločnosti s dobrou osobnou perspektívou.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný aj okamžite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvent strednej školy s maturitou alebo vysokej školy
- bezúhonnosť
- príjemné a ústretové vystupovanie, schopnosť tímovej spolupráce
- precíznosť, spoľahlivosť, šikovnosť, flexibilita
- ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
- znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka
- práca s PC, softvérové znalosti: MS Office, (ovládanie Corel Draw + MS Dynamics Nav vítané)
- základy účtovníctva (vítané)

V súčasnosti je ABICOR BINZEL skupina zastúpená prostredníctvom viac než 30 dcérskych spoločností a 20 exkluzívnych dovozcov vo viac než 50. krajinách na celom svete.
ABICOR BINZEL je na Slovensku zastúpená spoločnosťou Alexander Binzel - zváracia technika, ktorá pôsobí v Šamoríne na Priemyselnej ulici od roku 1991.
Spoločnosť Alexander Binzel – zváracia technika spol. s r.o. v Šamoríne dodáva v rámci svojej obchodnej činnosti celý sortiment výrobkov pre ručné, strojné a robotizované zváranie vrátane príslušenstva, náhradných dielov, záručného a pozáručného servisu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Priemyselná, 1239
93101 Šamorín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Schanz
Tel.: 0911330025
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2800298   Dátum zverejnenia: 7.11.2016