Obchodný zástupca, predajca

ALEX kovový a školský nábytok s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Prvé 3 mesiace základný plat a potom provízne ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyhľadávanie nových zákazníkov a následná starostlivosť o existujúcich zákazníkov
-získavanie nových zákazok
-zodpovednosť za prieskum trhu a spracovanie analýz
-príprava propagačných a reklamných katalógov
-verejné obstarávanie
-vypracovanie cenových ponúk

-provízne ohodnotenie
-služobné auto, po skúšobnej dobe
-mobilný telefón
-ponúkame zaujímavú samostatnú a zodpovednú prácu
-dôkladné zaškolenie a vedenie v úspešnom tíme
-adekvátne ohodnotenie podľa výkonov

Prosíme aby životopisy zasielali iba uchádzači ktorí spĺňajú všetky požiadavky .Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.
Pohovor bude realizovaný v Komárne!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prosím rozmyslite si či sa budete uchádzať a zároveň či ste ochotný cestovať na osobný pohovor do sídla spoločnsoti!
-prosím iba o zaslanie životopisu takého uchádzača ktorý spĺňa všetky požadované kritériá!!!! Kladieme na to dôraz!
-Prosím uchádzačov ak sa prihlasujú je potrebné pohovor absolvovať v Komárne!
-predchádzajúce skúsenosti v podobnej oblasti sú vítané
-schopnosť viesť obchodné rokovania
-orientácia na cieľ a zákazníka
-komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
-organizačné a riadiace schopnosti
-vodičský preukaz skupiny B
-kreativita
-aktívny a samostatný prístup k práci

Predaj školského, kancelárskeho, jedálenského, pouličného a nábytku pre materské školy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2984141  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Prvé 3 mesiace základný plat a potom provízne ohodnotenie.