Chyžná

Alex Grand s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 22, Bratislava
Termín nástupu
december/2016
Ponúkaný plat (brutto)
na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v novo postavenej, nadštandardnej ubytovni.
Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch.
Dodržiavanie hygienických štandardov.
Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.

Práca v priateľskom kolektíve, atraktívne podmienky ohodnotenia, v prípade potreby poskytujeme ubytovanie.

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám pošlite Vašu žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom na adresu: info@alexgrand.sk, alebo zavolajte na mob. č. +421 908 206 288. Volať LEN v pracovné dni 08:00 - 17:00.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Dobrý zdravotný stav, zručnosť v práci, flexibilita, zmysel pre čistotu a poriadok, priateľské vystupovanie, bezúhonnosť

Spoločnosť Alex Grand s.r.o. sa zameriava na investičnú a správcovskú činnosť v oblasti nehnuteľností, ktoré pozostávajú prevažne z obchodných a administratívnych priestorov, ubytovacích zariadení a pod.. Navrhujeme optimálne využitie nehnuteľností, riadime ich rekonštrukcie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bojnická 22
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Štelárová
Tel.: +421 915 755 481
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730980   Dátum zverejnenia: 20.9.2016