Zdravotná sestra - Krankenschwester, Nemecko na TPP

ALEMAN Personaldienstleistungen

Miesto práce
Frankfurt nad Mohanom, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
2800 - 2850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú (všetky výhody a náležitosti sociálneho, zdravotného a dôchodkového systému SNR, mesačný príspevok na každé nezaopatrené dieťa vo výške 184,- €. Na konci každého odpracovaného roka môžete požiadať o vrátenie daní.)
- odmena za prácu: 14 – 15 eur / hod. brutto + príplatky za sviatky a nočné služby vo výške 25%
- spravidla 2 - 3 týždňový turnus podľa dohody so zamestnávateľom.
- Pri umiestňovaní pracovných síl do rodín máme pôsobnosť v rámci celého Nemecka.
- pekné a kvalitné ubytovanie poskytované a plne hradené zamestnávateľom v blízkosti pracoviska.
- cestovné náklady hradené po dohode so zamestnávateľom
- vybavenie Vašej nostrifikácií / uznanie Vášho vzdelania zdravotnej sestry tzv. „Anerkennung“ v Nemecku a v SR.
- príprava a vykonanie jazykovej skúšky úrovne B2, ktorá je pre získanie uznania vzdelania v SRN nevyhnutná
- intenzívna starostlivosť iba o 1 pacienta v rodine v 12 hod. zmenách. Nepracujete v heimoch, domovoch, v nemocniciach a ani v reisenteamoch - teda starostlivosť o viacerých pacientov naraz, príp. niekoľkých pacientov v iných zariadeniach.
- zdravotné sestry neplatia našej spoločnosti žiadne sprostredkovateľské, spracovateľské a ani iné poplatky
- zabezpečujeme dopravu do miesta výkonu práce zo Slovenska
- možnosť profesijného a kariérneho rastu
- možný nástup: IHNEĎ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovateľ intenzívnej zdravotnej starostlivosti o 1 pacienta v rodine v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

milá, nekonfliktná, spoľahlivá a dôsledná osoba

Spoločnosť ALEMAN Personaldienstleistungen je personálna agentúra, zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti sprostredkovania zamestnania tak pre záujemcov o prácu ako aj pre firmy, hľadajúce vhodný personál pre svoju prevádzku.Hlavná činnosť našej spoločnosti spočíva vo vyhľadávaní vhodných pracovných pozícii pre záujemcov o prácu a ich následnom umiestňovaní do nimi vybraných inštitúcií a zariadení, ktoré zodpovedajú ich vzdelaniu, jazykovým schopnostiam a hlavne požiadavkám zamestnávateľa. Vzhľadom na to, že populácia Európy nezadržateľne starne, s čím je spojený aj zdravotný stav obyvateľstva, je veľký záujem o kvalifikované pracovné sily z oblasti zdravotníctva, ako sú diplomované zdravotné sestry, všeobecné zdravotné sestry, ošetrovateľky a ošetrovatelia, ktorých vzdelanie je uznané ako rovnocenné v tej krajine, v ktorej chcú svoju odbornú činnosť vykonávať.

Záujemcovia o prácu majú možnosť zamestnať sa ako odborné zdravotné sily v zariadeniach pre seniorov, opatrovateľských domoch, v inštitúciách poskytujúcich ambulantnú starostlivosť pacientom, intenzívnu zdravotnícku starostlivosť ťažko chorým pacientom u nich doma ako aj paliatívnu starostlivosť.

Okrem odborného zdravotníckeho personálu s uznaním rovnocennosti vzdelania, ponúkame sprostredkovanie práce aj pre zdravotníckych asistentov a pomocné sily v zdravotníctve, ktoré majú absolvované odborné stredoškolské vzdelanie, ale nespĺňajú podmienky na výkon práce diplomovanej zdravotnej sestry, ošetrovateľky a ošetrovateľa. Pre týchto záujemcov vieme sprostredkovať prácu v domovoch pre seniorov, opatrovateľských zariadeniach, ale aj v zariadeniach poskytujúcich ambulantnú starostlivosť a starostlivosť o ľahších pacientov v ich domácom prostredí.
Absolventom zdravotníckych a opatrovateľských kurzov sprostredkujeme prácu v oblasti opatrovania v domácom prostredí klienta.
ID: 2667053  Dátum zverejnenia: 1.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2800 - 2850