Account manager

ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o.

Místo práce
Mlynské luhy 80, Bratislava, Slovenská republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
02.01.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení a koordinace hlavně akviziční prodejní činnosti v přiděleném regionu
- řešení požadavků zákazníků a prohlubování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
- vedení obchodních jednání, příprava prezentací
- spolupráce na rozvoji společnosti (tvorba strategie společnosti)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hledáme obchodníka s prokazatelnými velmi dobrými výsledky, aktivního člověka, který nechce sedět celý den v kanceláři, chce jít za svým cílem a radovat se ze svých dosažených úspěchů. Nabízíme Vám kreativní a zodpovědnou obchodní pozici, zázemí silné výrobní společnosti a široké portfolio produktů, na které budete náležitě pyšní!

Nabízíme:
- zázemí silné výrobní společnosti a s tím související prestiž
- příležitost uplatnit a dále rozvíjet své obchodní a manažerské dovednosti a zkušenosti v moderním a dynamickém prostředí
- možnost kariérového rozvoje s ohledem na dosažené výsledky a osobní potenciál
- možnost realizace vlastních vizí
- velmi motivující platové ohodnocení (lákavá fixní část + měsíční bonusový systém v závislosti na výsledcích)
- firemní vůz i k soukromým účelům, notebook, mobil

Informace o náboru

V prípade záujmu, pošlite svoj štrukturovaný životopis s motivačným listom
na e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

polygrafia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ
- aktivní znalost AJ výhodou (slovem i písmem)
- min. 2 roky praxe na obchodní pozici s prokazatelnými výsledky
- excelentní komunikační dovednosti (telefon, email, osobně)
- schopnost úspěšně navazovat a udržovat dobré vztahy s klienty
- profesionální vystupování, schopnost jednat na různých manažerských úrovních
- silné prezentační, analytické a vyjednávací schopnosti
- orientace na výsledky, dosáhnutí požadovaných výsledků v rychlém čase
- samostatnost , flexibilita, schopnost fungovat v multi-tasking prostředí
- znalost pracovního trhu a konkurence je výhodou
- aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ALEDETO SLOVAKIA je obchodní společností zabývající se prodejem laminačních a obalových folií, je dceřinou společností ALEDETO s.r.o., více na www.aledeto.cz

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1938392  Dátum zverejnenia: 25.11.2014