Zákaznícka podpora pre www.dispecer.sk

Aldobec technologies, s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 53, 841 04 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vybavovanie telefonických hovorov a e-mailov
• Riešenie otázok, požiadaviek, problémov zákazníkov
• Analyzovanie problémov u zákazníkov
• Realizácia základných operačných úkonov za účelom odstraňovania porúch
• Technická podpora
• Práca s počitačom

• Flexibilná pracovná doba
• Priateľská pracovná atmosféra
• Zaujímavá a dynamická práca
• Možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
• Dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Množstvo benefitov

Informácie o výberovom konaní

Štruktúrovaný životopis pošlite na email: praca@dispecer.sk

Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prevádzka systémov monitorovania dopravy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobré komunikačné zručnosti (telefonický a písomný prejav)
• Príjemné vystupovanie
• Proaktívny prístup k riešeniu úloh
• Zodpovednosť za svoju prácu a samostatnosť
• Skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu sú výhodou
• Technické vzdelanie výhodou
• Absolvované komunikačné školenie výhodou
• Chuť učiť sa nové veci

Aldobec technologies, s.r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom vysokokvalitných systémov pre automobilový priemysel. Zabezpečuje komplexný monitoring vozidiel a správu vozového parku na celoeurópskom trhu. Snahou firmy je uspokojiť všetky požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Klientom poskytuje produkty a služby vysokej kvality, dostupnosti a funkcionality. Zákazník má možnosť si jednoducho nakonfigurovať výslednú službu podľa vlastných potrieb, čím sa vychádza v ústrety jeho požiadavkám a potrebám. Takto firma nezaostáva v európskych trendoch a vždy klientom prináša efektívne a účinné riešenia pre ich vozidlá.
V súčasnosti služby spoločnosti Aldobec technologies, s.r.o. využívajú mnohé slovenské a zahraničné firmy. On-line je monitorovaných viac ako 16000 vozidiel. Od roku 2008 sme strategickým partnerom spoločnosti DHL Express a DHL Freight, ktoré využívajú komplexný systém riadenia a monitorovania kamiónovej prepravy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Staré Grunty 53
84104 Bratislava
ID: 2700368   Dátum zverejnenia: 3.4.2017