Zákaznícka podpora pre www.dispecer.sk

Aldobec technologies, s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 53, 841 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude
• Vybavovanie telefonických hovorov a e-mailov
• Riešenie otázok, požiadaviek, problémov zákazníkov
• Analyzovanie problémov u zákazníkov
• Realizácia základných operačných úkonov za účelom odstraňovania porúch
• Technická podpora
• Práca s počitačom

• Flexibilná pracovná doba
• Priateľská pracovná atmosféra
• Zaujímavá a dynamická práca
• Možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
• Dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Množstvo benefitov

Informácie o výberovom konaní

Štruktúrovaný životopis pošli na email: praca@dispecer.sk

ďakujeme a tešíme sa na teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prevádzka systémov monitorovania dopravy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobré komunikačné zručnosti (telefonický a písomný prejav)
• Príjemné vystupovanie
• Proaktívny prístup k riešeniu úloh
• Zodpovednosť za svoju prácu a samostatnosť
• Minimálne skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu sú nevyhnutné
• Technické vzdelanie výhodou
• Absolvované komunikačné školenie výhodou
• Chuť učiť sa nové veci

Aldobec technologies, s.r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom vysokokvalitných systémov pre automobilový priemysel. Zabezpečuje komplexný monitoring vozidiel a správu vozového parku na celoeurópskom trhu. Snahou firmy je uspokojiť všetky požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Klientom poskytuje produkty a služby vysokej kvality, dostupnosti a funkcionality. Zákazník má možnosť si jednoducho nakonfigurovať výslednú službu podľa vlastných potrieb, čím sa vychádza v ústrety jeho požiadavkám a potrebám. Takto firma nezaostáva v európskych trendoch a vždy klientom prináša efektívne a účinné riešenia pre ich vozidlá.
V súčasnosti služby spoločnosti Aldobec technologies, s.r.o. využívajú mnohé slovenské a zahraničné firmy. On-line je monitorovaných viac ako 15000 osobných a nákladných vozidiel. Od roku 2008 sme strategickým partnerom spoločnosti DHL Express (Slovakia), ktorá využíva komplexný systém riadenia a monitorovania kamiónovej prepravy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Staré Grunty 53
84104 Bratislava
ID: 2700368   Dátum zverejnenia: 28.10.2016