Asistentka riaditeľa

Aldobec technologies, s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 53, 841 04 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme akčnú a flexibilnú osobu, ktorá bude pravou rukou riaditeľa spoločnosti. Práca asistentky riaditeľa zahŕňa:
• administratívna práca a podpora konateľa
• zabezpečovanie plynulého chodu spoločnosti počas neprítomnosti riaditeľa
• prijímanie a vybavovanie telefonátov, vedenie korešpondencie
• príprava podkladov na stretnutia
• komunikácia s klientmi spoločnosti
• tvorba kalkulácií a ekonomických podkladov (Excel)
• príprava podkladov pre účtovníčku, evidencia dokumentov

Flexibilná pracovná doba, priateľská pracovná atmosféra a úzky pracovný kolektív so skvelými kolegami. Práca je zaujímavá a dynamická. Dovolenka preplácaná nad rámec mesačnej mzdy. Služobný telefón. Možnosť dovzdelávania Anglického jazyka.

Štruktúrovaný životopis a vašu aktuálnu fotografiu prosím zasielajte na email: praca@dispecer.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika a manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť práce na PC, Programy Word, Excel, Outlook
• Zodpovednosť
• Samostatnosť
• Dobré organizačné schopnosti
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Znalosť podvojného účtovníctva výhodou

Aldobec technologies, s.r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom vysokokvalitných systémov pre automobilový priemysel. Zabezpečuje komplexný monitoring vozidiel a správu vozového parku na celoeurópskom trhu. Snahou firmy je uspokojiť všetky požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Klientom poskytuje produkty a služby vysokej kvality, dostupnosti a funkcionality. Zákazník má možnosť si jednoducho nakonfigurovať výslednú službu podľa vlastných potrieb, čím sa vychádza v ústrety jeho požiadavkám a potrebám. Takto firma nezaostáva v európskych trendoch a vždy klientom prináša efektívne a účinné riešenia pre ich vozidlá.
V súčasnosti služby spoločnosti Aldobec technologies, s.r.o. využívajú mnohé slovenské a zahraničné firmy. On-line je monitorovaných viac ako 15000 osobných a nákladných vozidiel. Od roku 2008 sme strategickým partnerom spoločnosti DHL Express (Slovakia), ktorá využíva komplexný systém riadenia a monitorovania kamiónovej prepravy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Staré Grunty 53
84104 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2238837   Dátum zverejnenia: 2.12.2016