Čašník / Čašníčka - Al Trivio Tatra Centrum (Pondelok - piatok / víkendy a sviatky voľné)

BENCIK CULINARY GROUP - (ALDENTE s.r.o.)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
580€ brutto - reálna suma tvojej výplaty záleží na tvojich schopnostiach a bude dohodnutá na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do talianskej reštaurácie v Bratislave Al Trivio na Hoždovom námestí hľadáme príjemnú osobu do servisu. Tvojou úlohou bude starostlivosť o hostí a príprava nápojov. Mal / mala by si mať s touto prácou skúsenosti a výhodou je aj angličtina, kedže tu máme aj zahraničných hostí. Výhodou sú otváracie hodiny len počas pracovných dní, takže ak hľadáš prácu s voľným víkendom, mohlo by to byť niečo pre Teba.
Viac info sa dozvieš priamo na prevádzke od manažéra.

Stabilná spoločnosť s dlhodobým pôsobením na slovenskom trhu. Disponujeme rôznymi konceptami, takže ak máš záujem a chuť, môžeš sa časom posúvať, zdokonalovať a napredovať vo svojej kariére.

Jedná sa o prácu v reštaurácii Al Trivio na Hodžovom námestí.

www.bencikculinary.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastro

Prax na pozícii/v oblasti

Gastro

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, ústretovosť a snaha učiť sa nové veci

Spoločnosť Bencik Culinary Group je jedna z najväčších gastronomických skupín na slovenskom trhu. Do jej portfólia patria reštaurácie Carnevalle, Zylinder, Al Trivio, Al Trivio on Green a Bokovka. Ku skupine tiež patrí sieť samoobslužných jedálni La Cantina a cateringová divízia a cukrárenská divízia CremeChic. Skupina tiež rozšírila svoje aktivity aj na donáškové služby zabezpečujúce stravu pre bratislavských seniorov.
Bencik Culinary Group teda garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 923057  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580€ brutto - reálna suma tvojej výplaty záleží na tvojich schopnostiach a bude dohodnutá na pohovore