Manažér údržby - zlievareň (service and maintenance manager - foundry)

Alcast a.s.

Miesto práce
JAsenovská 346, okres Humenné
Termín nástupu
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za komplexné riadenie údržby technologických zariadení (vysoko tlakových lisov, strihacích zariadení, udržiavacích pecí a pod.) v rámci vysokotlakovej zlievarne.
• Analýza porúch na technologických zariadeniach, zabezpečovanie plynulosti chodu strojov.
• Plánovanie a koordinovanie servisných procesov a kapacít.
• Operatívne riešenie vzniknutých problémov na základe interných výpadkov / prestojov vo výrobe.
• Vedenie a koordinovanie podriadených výrobných pracovníkov.
• Vyhodnocovanie nákladov na údržbu a servis technológií.
• Analyzovanie a optimalizácia servisných procesov.
• Spolupráca pri interných auditoch (vyhodnocovanie interných ukazovateľov).
• Vedenie evidencie záznamov technickej dokumentácie.

• Príležitosť byť súčasťou silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej priemyselnej spoločnosti.
• Možnosť profesionálneho a odborného rastu v prostredí korektnej a priateľskej firemnej kultúry.
• Atraktívna mzda zohľadňujúca pracovné skúsenosti uchádzača a jeho výkonnosť.

Ďakujeme vám za záujem o prácu v našej spoločnosti. Vaše životopisy môžete posielať na adresu [email protected] v termíne do 31.12.2014. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých profesionálny profil bude v súlade s definovanými kritériami a očakávaniami spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• VŠ technického zamerania (spracovanie kovov, hutníctvo, strojárenstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kvalifikačné predpoklady:

• VŠ technického zamerania (spracovanie kovov, hutníctvo, strojárenstvo).
• Min 3 roky praxe v oblasti údržby vo výrobnej spoločnosti. Oblasť metalurgie, resp. spracovania kovov je výhodou.
• Znalosť procesov tlakového zlievania a úpravy kovových odliatkov je výhodou.

Osobnostné predpoklady:

• Technické a analyticky presné myslenie.
• Time management a Task management na nadpriemernej úrovni.
• Schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou a výkresmi.
• Silný proklientský prístup „I can“.

Spoločnosť Alcast a.s. bola založená v r. 1998, so zameraním na presné tlakové liatie výrobkov z hliníkových zliatin pre automobilový, elektrotechnický a plynárenský priemysel. Od roku 2003 má Alcast a.s. udelený certifikát riadenia kvality ISO 9001:2000. V súčasnosti je Alcast a.s. jednou z najvýznamnejších tlakových zlievarní na území Slovenskej republiky s perspektívou ďalšieho rastu tak po technologickej ako aj kapacitnej stránke.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1945461  Dátum zverejnenia: 2.12.2014