Manažér výroby - zlievareň (production manager - foundry)

Alcast a.s.

Miesto práce
Jasenovská 346, okres Humenné
Termín nástupu
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za komplexné riadenie výroby Al odliatkov v rámci vysokotlakovej zlievarne.
• Plánovanie, koordinovanie a nastavovanie výrobných procesov a kapacít.
• Strategický manažment a organizovanie výroby, kontrola hotových výrobkov.
• Operatívne riešenie vzniknutých problémov na základe interných výpadkov a zákazníckych reklamácií.
• Tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov.
• Zodpovednosť za implementáciu a dodržiavania systému kvality.
• Realizácia nových technológii do výrobného procesu.
• Riadenie zmien vo výrobe.
• Vedenie a koordinovanie podriadených výrobných pracovníkov.
• Reportovanie a analyzovanie výrobných výstupov a finančných výsledkov, kontrola plnenia výrobného plánu.
• Vyhodnocovanie produkčných nákladov.
• Analyzovanie a optimalizácia výrobných a logistických procesov, výroby vzhľadom na kvalitu / kvantitu a celkové náklady, zodpovednosť za plnenie výrobných plánov.
• Analýza porúch na strojnom zariadení, zabezpečovanie plynulosti chodu strojov.
• Spolupráca pri interných auditoch (vyhodnocovanie interných ukazovateľov).

• Príležitosť byť súčasťou silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej priemyselnej spoločnosti
• Možnosť profesionálneho a odborného rastu v prostredí korektnej a priateľskej firemnej kultúry
• Atraktívna mzda zohľadňujúca pracovné skúsenosti uchádzača a jeho výkonnosť

Ďakujeme vám za záujem o prácu v našej spoločnosti. Vaše životopisy môžete posielať na adresu [email protected] v termíne do 28.02.2015. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých profesionálny profil bude v súlade s definovanými kritériami a očakávaniami spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

• VŠ technického zamerania (spracovanie kovov, hutníctvo, strojárenstvo a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kvalifikačné predpoklady:

• VŠ technického zamerania (spracovanie kovov, hutníctvo, strojárenstvo a pod.).
• Min 3 roky praxe vo výrobnej spoločnosti - oblasť metalurgie, resp. spracovania kovov je nevyhnutnou podmienkou.
• Detailná znalosť procesov tlakového zlievania a úpravy kovových odliatkov.
• Znalosť základných nástrojov kvality (reg. karta, histogram atď).
• Angličtina, alebo Nemčina na pokročilej úrovni (advanced) – denná komunikácia so zahraničnými partnermi.

Osobnostné predpoklady:

• Preukázateľné skúsenosti s projektovým riadením kvality.
• Technické a analyticky presné myslenie.
• Schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou a výkresmi.
• Silný proklientský prístup „I can“.

Spoločnosť Alcast a.s. bola založená v r. 1998, so zameraním na presné tlakové liatie výrobkov z hliníkových zliatin pre automobilový, elektrotechnický a plynárenský priemysel. Od roku 2003 má Alcast a.s. udelený certifikát riadenia kvality ISO 9001:2000. V súčasnosti je Alcast a.s. jednou z najvýznamnejších tlakových zlievarní na území Slovenskej republiky s perspektívou ďalšieho rastu tak po technologickej ako aj kapacitnej stránke.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1945332  Dátum zverejnenia: 11.2.2015