Zmenový majster (predák, teamleader)

Alcast a.s.

Miesto práce
Jasenovská 346, okres Humenné
Termín nástupu
po dohode/ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Plánuje a koordinuje proces výroby Al odliatkov na vysokotlakových lisoch, strihacích zariadeniach. Riadi a kontroluje proces apretácie hotových odliatkov.
•Organizuje výrobu po technickej, logistickej, personálnej a kvalitatívnej stránke.
•Zodpovedá za prevádzkové riadenie kvality, zabezpečuje zaškolenie personálu v otázkach kvality.
•Riadi a optimalizuje výkonnosť technologických zariadení a ľudského kapitálu a navrhuje opatrenia na dodržanie výrobného plánu v prípade zistenia anomálií.
•Dohliada na technologickú disciplínu (pracovné postupy a inštrukcie) a pracovnú disciplínu (pracovný poriadok) u zverených operátorov na zmene.

• Príležitosť byť súčasťou silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej priemyselnej spoločnosti.
• Možnosť profesionálneho a odborného rastu v prostredí korektnej a priateľskej firemnej kultúry.
• Atraktívna mzda zohľadňujúca pracovné skúsenosti uchádzača a jeho výkonnosť.

Ďakujeme vám za záujem o prácu v našej spoločnosti. Vaše životopisy môžete posielať na adresu [email protected] termíne do 06.11.2015. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých profesionálny profil bude v súlade s definovanými kritériami a očakávaniami spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

1

Kvalifikačné predpoklady:
•Úplné SŠ vzdelanie technického smeru.
•Prax vo výrobe na pozícii majster (predák, teamleader a pod.) min. 1 rok v oblasti metalurgie je nevyhnutnou podmienkou.

Osobnostné predpoklady:
•Nadpriemerné organizačné schopnosti (koordinácia pracovného tímu viacerých pozícií).
•Silný časový manažment a flexibilita (práca v rýchlo sa meniacich podmienkach podľa aktualizácie plánu výroby vo viaczmennej prevádzke).

Spoločnosť Alcast a.s. bola založená v r. 1998, so zameraním na presné tlakové liatie výrobkov z hliníkových zliatin pre automobilový, elektrotechnický a plynárenský priemysel. Od roku 2003 má Alcast a.s. udelený certifikát riadenia kvality ISO 9001:2000. V súčasnosti je Alcast a.s. jednou z najvýznamnejších tlakových zlievarní na území Slovenskej republiky s perspektívou ďalšieho rastu tak po technologickej ako aj kapacitnej stránke.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1935295  Dátum zverejnenia: 23.10.2015