Kontrolór kvality

Alcast a.s.

Miesto práce
Jasenovská 346, okres Humenné
Termín nástupu
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a dokumentovanie kvality v priebehu výroby a na výstupe (uvedené v pracovných postupoch pre jednotlivé operácie a odliatky – uložené na pracovisku).

• Príležitosť byť súčasťou silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej priemyselnej spoločnosti.
• Možnosť profesionálneho a odborného rastu v prostredí korektnej a priateľskej firemnej kultúry.
• Atraktívna mzda zohľadňujúca pracovné skúsenosti uchádzača a jeho výkonnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ strojárskeho zamerania a 2 roky praxe; 1. stupeň VŠ strojárskeho zamerania a 1 rok praxe

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

2

• technické a presné myslenie
• schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou a výkresmi
• pracovná disciplína na vysokej úrovni
• časová flexibilita

Spoločnosť Alcast a.s. bola založená v r. 1998, so zameraním na presné tlakové liatie výrobkov z hliníkových zliatin pre automobilový, elektrotechnický a plynárenský priemysel. Od roku 2003 má Alcast a.s. udelený certifikát riadenia kvality ISO 9001:2000. V súčasnosti je Alcast a.s. jednou z najvýznamnejších tlakových zlievarní na území Slovenskej republiky s perspektívou ďalšieho rastu tak po technologickej ako aj kapacitnej stránke.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1935284  Dátum zverejnenia: 21.11.2014