Špecialista riadenia kvality

Alcast a.s.

Miesto práce
Jasenovská 346, okres Humenné
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza, dokumentácia a riadenie kvality výrobkov pre zákazníkov.
• Analýza problémov a následná koordinácia nápravných opatrení.
• Návrh preventívnych a zabezpečovanie nápravných opatrení.
• Technické, technologické, dokumentačné a organizačné zabezpečenie procesov riadenia kvality, vrátane tréningov a rozvoja zamestnancov.
• Príprava, spracovanie, aktualizácia a úprava pracovných inštrukcií, dokumentácie, pracovných postupov a príslušných podkladov.
• Komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií, vypracovanie reportov.
• Interné ujasňovanie a vysvetľovanie záväzkov dohodnutých so zákazníkom.
• Poskytovanie rýchleho servisu zákazníkovi, rozbeh zákaziek, vypracovanie vstupných dát.
• Aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami v oblasti riadenia kvality.
• Optimalizácia existujúcich postupov s ohľadom na znižovanie nákladov a zvyšovanie kvality.
• Operatívne riešenie vzniknutých problémov na základe interných výpadkov a zákazníckych reklamácií.
• Prevencia a eliminovanie technických nedostatkov a prevádzkových problémov.
• Včasné predloženie požiadaviek na materiálové a technické vybavenie.
• Zodpovednosť za dodržiavanie technologických a interných predpisov, za plnenie kritérií vzťahujúcich.
• Spolupráca pri interných auditoch (vyhodnocovanie interných ukazovateľov)
• Tvorba a príprava reportov.

• Príležitosť byť súčasťou silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej priemyselnej spoločnosti
• Možnosť profesionálneho a odborného rastu v prostredí korektnej a priateľskej firemnej kultúry
• Atraktívna mzda zohľadňujúca pracovné skúsenosti uchádzača a jeho výkonnosť

Ďakujeme vám za záujem o prácu v našej spoločnosti. Vaše životopisy môžete posielať na adresu [email protected] v termíne do 19.12.2014. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých profesionálny profil bude v súlade s definovanými kritériami a očakávaniami spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického zamerania (spracovanie kovov, hutníctvo, strojárenstvo, riadenie kvality a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kvalifikačné predpoklady:

• VŠ technického zamerania (spracovanie kovov, hutníctvo, strojárenstvo, riadenie kvality a pod.)
• Min 3 roky praxe vo výrobnej spoločnosti - oblasť automotive alebo metalurgie - je nevyhnutnou podmienkou
• Znalosť procesov tlakového zlievania a úpravy kovových odliatkov výhodou
• Znalosť základných nástrojov kvality (reg. karta, histogram atď).
• Znalosť práce s kontrolným plánom, vzorkovaním podľa PPAP metódy a 8D metodikou riešenia reklamácii.
• Angličtina, alebo Nemčina na pokročilej úrovni (advanced) – denná komunikácia so zahraničnými partnermi.

Osobnostné predpoklady:

• Preukázateľné skúsenosti s projektovým riadením kvality
• Technické a analyticky presné myslenie
• Schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou a výkresmi
• Silný proklientský prístup „I can“

Spoločnosť Alcast a.s. bola založená v r. 1998, so zameraním na presné tlakové liatie výrobkov z hliníkových zliatin pre automobilový, elektrotechnický a plynárenský priemysel. Od roku 2003 má Alcast a.s. udelený certifikát riadenia kvality ISO 9001:2000. V súčasnosti je Alcast a.s. jednou z najvýznamnejších tlakových zlievarní na území Slovenskej republiky s perspektívou ďalšieho rastu tak po technologickej ako aj kapacitnej stránke.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1933737  Dátum zverejnenia: 20.11.2014