Terapeut/ka, - masér/ka

ALBRECHT Services, s. r. o.

Hotel Albrecht, Mudroňova 82, 811 03 Bratislava, Slovensko, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.4.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie masáží klientom a hotelovým hosťom, starostlivosť o wellness centrum, objednávanie tovarov a materiálu, vytváranie balíčkov služieb

. možnosť ďaľšieho odborného vzdelávania
. výhodná pracovná doba
. zamestnanecké stravovanie v hoteli
.služobný telefón

Hotel Albrecht v Bratislave patrí k špičkovým poskytovateľom služieb v oblasti služieb domácim a zahraničným návštevníkom. Wellness centrum je komorného charakteru, určené individuálnemu klientovi a malým skupinkám. Pre jeho čarovnú atmosféru a kvalitné služby, používanie renomovanej kozmetickej značky, je vyhľadávaným miestom na oddych.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

- podmienkou prijatia uchádzača je ukončené vzdelanie na SZŠ v odbore masér s maturitou, resp. fyzioterapeut s Vš vzdelaním príslušného smeru. Žiadosti bez tohto vzdelania neakceptujeme
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je výhodou
- ovládanie rôznych masérskych techník je prednosťou
- práca s PC na užívateľskej úrovni

Hotel Albrecht je boutique hotel s 11 izbami , luxusnou reštauráciou. Poskytuje hosťom kvalitné služby . Je situovaný nad Bratislavským hradom, ľahko dostupný meststou dopravou, v blízkosti mnohých zahraničných zastupiteľstiev. Hostia majú k dispozícii bezplatné parkovanie v areáli hotela.
www.hotelalbrecht.sk/restauracia

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1713088  Dátum zverejnenia: 14.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou