Montážny pracovník zastrešenia / bazénov

BAZÉNY SK, s.r.o.

Místo práce
Novozámocká 104, Nitra, Nitranský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáže u zákazníka po celej SR
• práce s technológiami a strojmi
• čítanie z technickej dokumentácie
• prevoz materiálu z výroby k zákazníkom

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemie v dynamicky rastúcej spoločnosti s medzinárodným kreditom
• možnosť profesného a osobnostného rastu
• prácu plnú výziev
• neformálne prostredie a priateľský kolektív
• atraktívne mzdové ohodnotenie
• dochádzkový bonus
• širokú škálu rôznych firemných benefitov: pružnú pracovnú dobu, vernostné benefity, príplatky za prácu v noci a cez víkend, služobný telefón, pomoc pri odvykaní od fajčenia a iné.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ alebo SOU technického smeru
• manuálnu zručnosť
• VP, skupina B
• aktívny prístup a orientáciu na zákazníka
• veľkú mieru samostatnosti
• časovú flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naša spoločnosť sa pohybuje v oblasti výroby bazénov a zastrešení už 25 rokov. V našom vývojovom stredisku pracujeme s najmodernejšími trendmi a technológiami, ktoré sú zamerané predovšetkým na neustále zvyšovanie kvality, bezpečnosti, funkčnosti a dizajnu. Sme zameraní v prvom rade na KVALITU. Máme uznaných 52 patentov a priemyselných vzorov pre bazény a zastrešenia. Spolupracujeme výhradne s poprednými svetovými výrobcami a dodávateľmi, ako napr. BRILIX alebo JACUZZI. Naše výrobky spĺňajú požiadavky zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, kde sú výrobky vyvážané pod ochrannou známkou IDEALCOVER.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2877633  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou