Revízny technik / elektrikár

BAZÉNY SK, s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na trvalý pracovný pomer kolegu na pozíciu servisného technika pre servisa inštaláciu vírivých vaní a bazénovej technológie.

- servis a zapájanie elektrických zariadení
- montovanie a zapájanie výrobkov u zákazníkov
- zisťovanie príčin závad na výrobkoch
- odstraňovanie zistených závad a nedostatkov
- zabezpečovanie opráv záručného a pozáručného servisu na predávané výrobky
- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
- testovanie funkčnosti bazénových celkov a technológií alebo ich častí po zmontovaní
- servis náradia

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- perspektíva osobného rozvoja a ďalšieho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť maximálne uplatniť svoje schopnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, svoj životopis emailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Na základe životopisu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- skúšky z odbornej spôsobilosti vyhláška č. 718, §24
- elektrikárske skúsenosti a manuálna zručnosť
- skúsenosti s vodoinštaláciou vítané
- aktívna prax vo vedení vozidla
- zodpovednosť, dôslednosť a precíznosť
- chuť pracovať a vzdelávať sa

Naša spoločnosť ako oficiálny partner a distribútor produktov ALBIXON sa pohybuje v oblasti výroby bazénov a zastrešení viac ako 25 rokov. V našom vývojovom stredisku pracujeme s najmodernejšími trendmi a technológiami, ktoré sú zamerané predovšetkým na neustále zvyšovanie kvality, bezpečnosti, funkčnosti a dizajnu. Sme zameraní v prvom rade na KVALITU. Máme uznaných 52 patentov a priemyselných vzorov pre bazény a zastrešenia. Spolupracujeme výhradne s poprednými svetovými výrobcami a dodávateľmi, ako napr. BRILIX. Naše výrobky spĺňajú požiadavky zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, kde sú výrobky vyvážané pod ochrannou známkou IDEALCOVER.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2157129  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou