Vodič MKD

ALBEMA s.r.o.

Miesto práce
Pavla Dobšinského 1544/3, Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
pri nástupe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru po území EU, podľa pokynov dispečeriek.
Základná, jednoduchá starostlivosť o pridelené vozidlo. (máme vlastný autoservis)
- starostlivosť spočíva v udržiavaní čistoty vozidla, sledovaní platnosti dokladov, kontrole správneho nastavenia mýtnych jednotiek(podľa kategórie voz. a počtu náprav)a vyplňovaní zjednodušeného záznamu o prevádzke vozidla
- základná technická zručnosť je samozrejme výhodou

U nás je každý vodič v prvom rade človek. To znamená, slušné vystupovanie a voči všetkým, bez výnimky.

V prípade výnimočných charakterových vlastností zaškolíme aj nováčika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- KV, KKV, zdrav. spôsobilosť, psych. spôsobilosť
- dobrá komunikatívnosť
- ochota
- slušné vystupovanie

Neustále sa rozvíjajúca spoločnosť (aktuálne cca 50 zamestnancov), pôsobí na trhu dopravy a špedície od roku 2004. Máme vlastný autoservis a pneuservis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pavla Dobšinského 1544/3
979 01 Rimavská Sobota
ID: 2434176   Dátum zverejnenia: 14.10.2016