Kontrolór kvality - plat až do 1300 € vrátane bonusov

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností záujemcu. Mzda zahŕňa základnú časť mzdy 700 + variabilná zložka, zmenové príplatky + štvrťročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Uskutočnenie testovania na linke
2) Kontrola práce zamestnancov výroby s cieľom zaručenia kvality výrobku
3) Neustála kontrola výsledkov výrobných liniek
4) Posúdenie a rozhodovanie o výrobkoch, ktoré nie sú v súlade s požiadavkami kvality
5) Podpora vedúcich zmien a operátorov v otázkach kvality počas výrobného procesu
6) Výber výrobkov, ktoré nespĺňajú požadovanú kvalitu
7) Uskutočnenie záverečných kontrol (v prípadoch, kde sa vyžadujú) finálnych výrobkov
8) Správa programu Qualita Q.Base
9) Vkladanie údajov o výrobkoch, ktoré nie sú v súlade s požiadavkami kvality do programu Q.Base
10) Dohliada na udržiavanie poriadku a čistoty na jednotlivých oddeleniach výroby

- Stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné pracovné miesto,
- Výhodné mzdové podmienky, preplácanie nadčasov, dochádzkový bonus
- Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
- Priateľský kolektív ochotný pomôcť a vysvetliť
- Rekreačný príspevok po 2 rokoch vo firme pomocou UP Rekrea
- Zabezpečený pitný režim v podobe jednej kávy/čaju denne
- Stravovanie v priestoroch závodu počas dennej zmeny Po-Pia
- Stravovacie karty namiesto stravných lístkov už po 3. mesiaci
- Príspevok na III. pilier od zamestnávateľa
- Interný systém odborného vzdelávania Planet, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy, ale množstvo iných školení zameraných na prácu v kolektíve, komunikáciu, manažment, atď..
- Vitamínové balíčky 1-2x ročne
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

- stredoškolské vzdelanie
- manuálna zručnosť
- dôslednosť a zodpovednosť
- ochota pracovať v 4 - zmennej prevádzke (12 hodinové zmeny)
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ochota učiť sa nové veci
- kladný prístup k práci

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3153088  Dátum zverejnenia: 11.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac