Pracovník/pracovníčka skladu (knihy) - Skladový operátor

Albatros Media Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 79, 902 01 Pezinok, okres Pezinok
Termín nástupu
01.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadna manipulácia s tovarom a propagačnými materiálmi
• Príprava, kontrola a balenie zásielok
• Práca s informačným systémom zamestnávateľa
• Účasť na inventurách uskladneného tovaru
• Presné, starostlivé a termínovo správne plnenie adekvátnych úloh zo strany vedúceho skladu

- zázemie stabilnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
- firemné benefity - stravné lístky, príspevok na vzdelávanie, príspevok na šport, ovocie na pracovisku, cafeteria
- práca na plný úväzok
- príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.
Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sklad, logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s prácou s podnikovými informačnými systémami (sklad, logistika)
Fyzická zdatnosť
Vzťah ku knihám
Dôslednosť, precíznosť
Bezúhonnosť
Zodpovednosť
Proaktívny prístup k práci

Albatros Media je lídrom v oblasti nakladateľských činností v Českej a Slovenskej republike.

V súčasnosti na slovenskom trhu ponúka široké spektrum mediálnych produktov (kníh, interaktívnych kníh, CD/DVD, audiokníh, e-book a pod.) pod značkami úspešných vydavateľstiev (Albatros, CooBoo, Fragment, Lindeni, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino, Mladá Fronta, selfpublishingová platforma Pointa a v rámci koedičného projektu Edice České televize).

Popri nakladateľskej činnosti prevádzkuje pod samostatným názvom DISTRI.SK knižnú a distribučnú sieť, ktorá zásobuje kníhkupectvá a knižnice na Slovensku.

Albatros Media Slovakia predstavuje úspešnú a expandujúcu spoločnosť, ktorá potenciál svojho rastu nachádza v kvalite a motivácii svojich zamestnancov. Naši zamestnanci predstavujú špičku v oblasti knižného a mediálneho trhu, ktorým manažment poskytuje podmienky k osobnému i profesijnému rastu. Stoja za úspechmi, ktoré Albatros Media Slovakia docielila v priebehu uplynulých rokov a vedenie spoločnosti si cení ich nasadenie, profesijné erudície a vôľu podieľať sa na ďalšom, dynamickom rozvoji spoločnosti. Spoločnosť odmeňuje zamestnancov individuálne a vždy v závislosti od ich pracovných úspechov.

V rámci rozšírenia svojich obchodných a vydavateľských aktivít na slovenskom trhu rozširujeme svoj tím. Staň sa aj Ty súčasťou úspešného tímu Albatros Media Slovakia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3072291  Dátum zverejnenia: 22.5.2017