Junior účtovník/čka

Albatros Media Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Miczkiewiczova 9, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú absolventku/absolventa na pozíciu Junior účtovník. Vhodný kandidát by mal odbremeniť naše ekonomické oddelenie a vedieť pohotovo riešiť bežné účtovné operácie.
Náplň práce:
- Aktívna spolupráca so senior účtovníkom
- Riešenie jednoduchých účtovných prípadov
- Vedenie pokladne, účtovanie bankových výpisov
- Spracovávanie došlých faktúr, interných dokladov
- Práca s účtovným softwérom
- Administratívne práce

- zázemie stabilnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
- možnosť sebarealizácie
- možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja, čerpanie nových skúseností
- možnosť využiť benefitný portál Cafetéria, stravovacia kartička, príspevok na šport, vzdelávanie...
- Práca v dynamickom kolektíve v príjemnom prostredí modernej budovy v centre mesta
- Zamestnanecká zľava na knižnú produkciu Albatros Media Slovakia

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu zašlite Váš štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou a motivačným listom na nižšie uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené vysokoškolské štúdium ekonomicko-účtovného zamerania
- Zmysel pre detail
- Schopnosť pružne riešiť problémové situácie
- Zodpovednosť
- Presnosť
- Odolnosť voči stresu
- Práca v exceli vo worde

Albatros Media je lídrom v oblasti nakladateľských činností v Českej a Slovenskej republike.

V súčasnosti na slovenskom trhu ponúka široké spektrum mediálnych produktov (kníh, interaktívnych kníh, CD/DVD, audiokníh, e-book a pod.) pod značkami úspešných vydavateľstiev (Albatros, CooBoo, Fragment, Lindeni, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino, Mladá Fronta, selfpublishingová platforma Pointa a v rámci koedičného projektu Edice České televize).

Popri nakladateľskej činnosti prevádzkuje pod samostatným názvom DISTRI.SK knižnú a distribučnú sieť, ktorá zásobuje kníhkupectvá a knižnice na Slovensku.

Albatros Media Slovakia predstavuje úspešnú a expandujúcu spoločnosť, ktorá potenciál svojho rastu nachádza v kvalite a motivácii svojich zamestnancov. Naši zamestnanci predstavujú špičku v oblasti knižného a mediálneho trhu, ktorým manažment poskytuje podmienky k osobnému i profesijnému rastu. Stoja za úspechmi, ktoré Albatros Media Slovakia docielila v priebehu uplynulých rokov a vedenie spoločnosti si cení ich nasadenie, profesijné erudície a vôľu podieľať sa na ďalšom, dynamickom rozvoji spoločnosti. Spoločnosť odmeňuje zamestnancov individuálne a vždy v závislosti od ich pracovných úspechov.

V rámci rozšírenia svojich obchodných a vydavateľských aktivít na slovenskom trhu rozširujeme svoj tím. Staň sa aj Ty súčasťou úspešného tímu Albatros Media Slovakia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2899432  Dátum zverejnenia: 19.1.2017