Marketingový manažér (knihy, e-knihy, multimédiá)

Albatros Media Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, 811 07 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plná zodpovednosť za plánovanie a realizáciu marketingovej stratégie spoločnosti
• správa a plná zodpovednosť za marketingový budget
• analýza marketingových aktivít
• kompletný media relations (písanie tlačových správ, aktívny kontakt s novinármi)
• príprava, realizácia eventov spoločnosti (veľtrhy, krsty, autogramiády, súťaže)
• podpora predaja
• zodpovednosť a realizácia product a marketing manažmentu e-shopu
• príprava tlačových, digitálnych a ostatných promo materiálov (katalógy, newslettery, bannery, plagáty, inzercia ...)
• komunikácia s internými a externými poskytovateľmi služieb
• spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• pravidelný report managementu spoločnosti

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu zadajte Váš štruktúrovaný životopis, fotografiu a motivačný list.

Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie marketingového alebo ekonomického zamerania
• preukázateľná prax v marketingu (môže byť v rámci štúdia), skúsenosť s on-line marketingom
• výraznou výhodou, nie podmienkou, prax v knihách, kultúre alebo médiách a PR
• pozitívny vzťah ku knihám a literatúre, orientácia na knižnom trhu
• výhodou skúsenosť s administráciou internetových stránok
• pozitívna osobnosť s prirodzenou autoritou a prezentačnými schopnosťami
• analytické myslenie
• dokonalá znalosť slovenskej gramatiky
• angličtina na pokročilej úrovni
• samostatnosť, komunikatívnosť, vysoké nasadenie, odolnosť voči stresu
• vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
• MS Office
• bezúhonnosť

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu zadajte Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Albatros Media je lídrom v oblasti nakladateľských činností v Českej a Slovenskej republike.

V súčasnosti na slovenskom trhu ponúka široké spektrum mediálnych produktov (kníh, interaktívnych kníh, CD/DVD, audiokníh, e-book a pod.) pod značkami úspešných vydavateľstiev (Albatros, CooBoo, Fragment, Lindeni, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino, Mladá Fronta, selfpublishingová platforma Pointa a v rámci koedičného projektu Edice České televize).

Popri nakladateľskej činnosti prevádzkuje pod samostatným názvom DISTRI.SK knižnú a distribučnú sieť, ktorá zásobuje kníhkupectvá a knižnice na Slovensku.

Albatros Media Slovakia predstavuje úspešnú a expandujúcu spoločnosť, ktorá potenciál svojho rastu nachádza v kvalite a motivácii svojich zamestnancov. Naši zamestnanci predstavujú špičku v oblasti knižného a mediálneho trhu, ktorým manažment poskytuje podmienky k osobnému i profesijnému rastu. Stoja za úspechmi, ktoré Albatros Media Slovakia docielila v priebehu uplynulých rokov a vedenie spoločnosti si cení ich nasadenie, profesijné erudície a vôľu podieľať sa na ďalšom, dynamickom rozvoji spoločnosti. Spoločnosť odmeňuje zamestnancov individuálne a vždy v závislosti od ich pracovných úspechov.

V rámci rozšírenia svojich obchodných a vydavateľských aktivít na slovenskom trhu rozširujeme svoj tím. Staň sa aj Ty súčasťou úspešného tímu Albatros Media Slovakia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2741928  Dátum zverejnenia: 29.9.2016