Redaktor/redaktorka knižného nakladateľstva

Albatros Media Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a manažment slovenských titulov nakladateľstva, edičný plán.
Zodpovednosť za vysokú obsahovú, technickú, jazykovú a grafickú kvalitu a bezchybnosť vydávaných produktov nakladateľstva.

Zaujímavá, samostatná práca pre najväčší nakladateľský dom v ČR s významným, rastúcim podielom na slovenskom trhu

Osobné hodnotenie s podielom na výsledkoch
Možnosť kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.
Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Knihy, multimédia, slovenský jazyk + cudzí jazyk (najlepšie angličtina)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• VŠ vzdelanie, prax 3 roky na podobnej pozícii
• Vítaná prax na pozícii interného alebo externého redaktora, preukázateľná realizovanými knižnými titulmi
• Výborná znalosť slovenského jazyka
• Orientácia na slovenskom knižnom trhu s reálnymi kontaktami
• Znalosť angličtiny slovom a písmom (posudzovanie reading copies, komunikácia so zahraničnými partnermi)
• Samostatnosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti

Albatros Media je lídrom v oblasti nakladateľských činností v Českej a Slovenskej republike.

V súčasnosti na slovenskom trhu ponúka široké spektrum mediálnych produktov (kníh, interaktívnych kníh, CD/DVD, audiokníh, e-book a pod.) pod značkami úspešných vydavateľstiev (Albatros, CooBoo, Fragment, Lindeni, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino, Mladá Fronta, selfpublishingová platforma Pointa a v rámci koedičného projektu Edice České televize).

Popri nakladateľskej činnosti prevádzkuje pod samostatným názvom DISTRI.SK knižnú a distribučnú sieť, ktorá zásobuje kníhkupectvá a knižnice na Slovensku.

Albatros Media Slovakia predstavuje úspešnú a expandujúcu spoločnosť, ktorá potenciál svojho rastu nachádza v kvalite a motivácii svojich zamestnancov. Naši zamestnanci predstavujú špičku v oblasti knižného a mediálneho trhu, ktorým manažment poskytuje podmienky k osobnému i profesijnému rastu. Stoja za úspechmi, ktoré Albatros Media Slovakia docielila v priebehu uplynulých rokov a vedenie spoločnosti si cení ich nasadenie, profesijné erudície a vôľu podieľať sa na ďalšom, dynamickom rozvoji spoločnosti. Spoločnosť odmeňuje zamestnancov individuálne a vždy v závislosti od ich pracovných úspechov.

V rámci rozšírenia svojich obchodných a vydavateľských aktivít na slovenskom trhu rozširujeme svoj tím. Staň sa aj Ty súčasťou úspešného tímu Albatros Media Slovakia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1508557  Dátum zverejnenia: 19.7.2016