Údržbár (výmena foriem)

Alba Tooling & Engineering, s.r.o.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
jún 2021
1 000 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v hrubom + dochádzkový bonus po skúšobnej dobe 75€ v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena foriem, údržba výrobných liniek
- obsluha vysokozdvižného vozíka
- údržba, oprava a čistenie hydraulických a pneumatických zariadení podľa pokynov nadriadeného resp. podľa plánu preventívnej údržby
- zámočnícke práce podľa pokynov nadriadeného
-celková technická podpora výroby a údržba budov firmy

Jedná sa o 2-zmennú prevádzku.

-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Samostatnosť, chuť pracovať, ochota učiť sa.

ALBA je medzinárodná spoločnosť s ťažiskom pôsobnosti v produkcii výrobkov z PUR (Polyuretán). Firma má svoje zastúpenia vo viacerých krajinách v rámci Európy a Ázie.

Hlavné pole pôsobnosti spoločnosti ALBA tvorí výroba penových súčastí interiéru pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1731633  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac