Vedúci prevádzky betonárne - obchodný zástupca pre Dunajskú Stredu a okolie.

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacplus výkonnostné prémie do 25% (vyplácané mesačne). 13. a 14. plat po odpracovaných 6. mesiacoch a v prípade pozitívnych hospodárskych výsledkov firmy (boli vyplácané aj počas pandémie).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia prác na prevádzke s cieľom zabezpečenia optimálneho priebehu výroby
- zabezpečenie dodržiavania technologických postupov pri výrobe a kontrola kvality výroby
- príprava podkladov na konci mesiaca - smenovky, prehľady výroby, spotreby a inventúry zásob
- koordinácia objednávania opráv, revízie zariadení, školenia pracovníkov prevádzky
- spracovávanie prehľadu aktuálnych a pripravovaných zákaziek a sledovanie ich realizácie
- spracovávanie agendy ponúk, kúpnych zmlúv a objednávok
- sledovanie stavebného trhu v Dunajskej Strede a okolí a osobný kontakt so zákazníkmi
- starostlivosť o agendu pohľadávok v rámci svojej oblasti
- prijímanie a zadeľovanie objednávok do výroby
- vedenie prevádzkovej a výrobnej dokumentácie
- objednávanie materiálu
- uskutočňovanie drobného predaja
- zabezpečovanie a kontrola dodržiavania BOZP
- vedenie zamestnacov prevádzky

Výkonnostné prémie do 25% sú vyplácané mesačne. 13. a 14. plat po odpracovaných 6. mesiacoch a v prípade pozitívnych hospodárskych výsledkov firmy (boli vyplácané aj počas pandémie). Služobné auto aj na súkromné účely. Tri dni voľna nad rámec zákona. Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri pracovných jubileách, odmena za sprostredkovanie nových kolegov, stabilná práca, platové úpravy zohľadňujúce infláciu, gastrokarta, nápoje na pracovisku a ďalšie benefity zakotvené v kolektívnej zmluve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne SŠ alebo VŠ stavebná

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- obchodné myslenie
- komunikačné schopnosti
- orientácia na cieľ

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4736887  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac