Mzdová účtovníčka

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Polianky 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie komplexnej mzdovej agendy
- príprava podkladov pre spracovanie miezd (vkladanie personálnych údajov do informačného systému, evidencia a spracovanie dochádzky)
- výpočet miezd, príprava podkladov k výplatám miezd
- komunikácia s inštitúciami sociálneho zabezpečenia, zdravotnými poisťovňami a daňovým úradom (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.)
- administratívne činnosti mzdového oddelenia (PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, zápočtové listy, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov...)
- príprava reportov pre vedenie spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- ovládanie mzdového programu Kros a Datalock výhodou
- skúsenosť na podobnom pracovnom mieste

- znalosť pracovno-právnej problematiky, problematiky sociálneho a zdravotného poistenia, orientácia v daniach
- zručnosti komunikácie s pracovníkmi a pozitívny prístup k ľuďom
- schopnosti organizácie vlastnej práce, samostatnosť a systematickosť

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2784711  Dátum zverejnenia: 28.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou