Asistentka / Asistent predaja - Alain Delon

Alain Delon - L.W.S., s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického tímu hľadáme nového člena zo záujmom o módu.

Asistent predaja v našej spoločnosti bude mať na starosti:

- Obsluhovanie zákazníkov
- Vykladanie, vystavovanie, čistenie a označovanie tovaru
- Odporúčanie výrobkov, ktoré najlepšie spĺňajú potreby zákazníka
- Zabezpečovanie ochrany tovaru na predajni
- Sledovanie stavu zásob tovaru v predajni

- Výborný motivačný program - % k platu na základe objemu predaja.
- Kreatívna práca s tovarom najvyššej kvality
- Práca v stabilnej, rýchlo rozvýjajucej sa spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Ročné bonusy
- Pracovná doba vo forme krátkeho/dlhého týždňa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

- Vysoká úroveň komunikačných a predajných zručností
- Záujem o módu a módne trendy

Prevádzkovanie predajní Alain Delon, veľkoobchod, maloobchod, franchising

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

L.W.S., s.r.o.
Drieňová 3
821 01 Bratislava
ID: 1616607   Dátum zverejnenia: 2.8.2016