Prevádzkový elektrikár, elektromontér

ALACRES s.r.o.

Piešťanská 86, 922 07 Veľké Kostoľany, Trnavský kraj, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon diagnostiky, opravy a prevádzkovej údržby elektrických rozvodov a zariadení
Elektromontážne práce v areáli
Preventívna kontrola elektrických zariadení
Ochrana zdravia a majetku a predchádzanie ich poškodeniu
Podriadený projektovému manažérovi

Celoročné a dlhodobé zamestnanie s istotou pravidelnej mzdy a štandardných podmienok
Kompletná výstroj a náradie
Motivujúca odmena kombináciou časovej a výkonnostnej mzdy
Žiadne cestovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky (platné osvedčenie), oprávnenie na vykonávanie revízií výhodou
Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
Iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

DEVELOPMENT*RIADENIE PROJEKTOV*STAVEBNÁ ČINNOSŤ*SPRÁVA OBJEKTOV
Spoločnosť bola založená v roku 2015. Zameriavame sa na dlhodobé developerské projekty, ktoré majú zásadným spôsobom prispieť k udržateľnému rozvoju a kvalite života v danom regióne. V súčasnosti sa venujeme najmä rozsiahlemu projektu Vysielač vo Veľkých Kostoľanoch, kde na ploche 35 ha budujeme novú rezidenčnú a komerčnú oblasť s kompletnou občianskou vybavenosťou a infraštruktúrou.
www.alacres.sk , www.vysielaccc.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3143416  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 + bonusy