Elektrikár

Akzent BigBoard, a.s.

Miesto práce
Ivanská cesta 2D, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 opravy vzniknutých problémov a závad na reklamných zariadeniach, rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach,
 zapájanie elektrických zariadení do elektrickej siete,
 pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti,
 dôsledne vykonávanie preventívnej elektroúdržby v sídle spoločnosti na pridelenom pracovisku,
 odstraňovanie nahlásených elektrických porúch a revíznych nedostatkov,
 práca na plošine vo výškach,
 nepravidelný pracovný čas.

 Uchádzač musí mať platnú skúšku z odbornej spôsobilosti elektrotechnikov v zmysle vyhlásenia MPSV R SR č.508/2009 Z.z. §22 a §23,
 § 24 - výhoda,
 na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraný uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

4

 zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci,
 organizačné a komunikačné schopnosti,
 flexibilita, spoľahlivosť,
 vodičský preukaz kategórie C je výhodou.

Spoločnosť Akzent BigBoard, a.s. je poprednou outdoorovou spoločnosťou na slovenskom reklamnom trhu. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je kompletné zabezpečenie reklamných kampaní pre klientov. Prenajímame nasledovné typy reklamných plôch:

- BigBoard, DoubleBigBoard, MegaBoard, Billboard, CLV a iné statické outdoorové plochy,
- Transport: reklama na vozidlách mestskej a prímestskej dopravy po celom Slovensku,
- Špeciálne kampane: neštandardné typy a druhy reklám podľa požiadaviek klientov.

WEB: www.bigmedia.sk
FB: bigmedia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2627638  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou