Kontrola kvality panoramatických střech automobilů.

Aktrion CZ s.r.o.

Místo práce
Staňkova 1322, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Hodinová Mzda 9 - 10 euro.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontrolní a inspekční práce panoramatických střech u automobilů. Fyzická práce. Kontrolor.
Místo práce je Německo, město Brémy. Třísměnný provoz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce pro stabilní společnost Aktrion CZ sro. Ubytování hradíme.
Nadstandardní výdělek. Vizuální kontrola.

Informace o náboru

Zájemci o tuto pracovní pozici - zašlete svůj Životopis v německém jazyce. Nástup možný ihned. Výhodné platové podmínky.
Práce v Německu, město Bremen.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Automobilní průmysl a lehký průmysl.

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vlastní dopravní prostředek je výhoda. Náklady na dopravu neproplácíme.
Zajišťujeme a hradíme ubytování v místě práce Město Brémy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Aktrion CZ s.r.o. se zabývá konstrukční, vývojovou, a kontrolní činností hlavně v automobilním průmyslu. Řeší taktéž kvalitativní a jakostní výstupní kontroly. Společnost pracuje pro největší motorizační koncerny na světě a jejich dodavatele.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2324690  Dátum zverejnenia: 11.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hodinová Mzda 9 - 10 euro.