Pomocný pracovník v mäsiarni

AktivPersonal s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Nemecko
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
9,00 €/hod, po zaškolení možnosť zvýšenia platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre pracovnika v mäsiarni v Nemecku. Náplň práce:
- plnenie klobások
- výroba mäsových výrobkov
- pracovný čas 40 hodín týždenne + práca cez víkend v prípade potreby

Miesto práce je pri meste Freiburg, Nemecko.

- práca v stabilnej spoločnosti na pracovnú zmluvu
- príspevok na ubytovanie 10 €/deň
- možnosť nadčasov
- sprostredkovanie práce bez registračných poplatkov
- individuálna doprava
- asistencia koordinátora počas celej doby vyslania

V prípade záujmu o našu ponuku nám zašlite životopis na našu e-mailovú adresu: [email protected].
Vzhľadom k veľkému počtu uchádzačov, nie je možné odpovedať na všetky žiadosti. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient pôsobí v oblasti výroby mäsových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
- podmienkou je predchádzajúca prax s danou prácou
- aktívny prístup k práci a ochota učiť sa

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2656419  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,00 €/hod, po zaškolení možnosť zvýšenia platu