Elektroinžinier, projektant - fotovoltaika

AktivPersonal s.r.o.

Miesto práce
Japonsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
5.000 USD

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta japonskú firmu hľadáme šikovných elektroinžinierov, projektantov pre Španielsko, Japonsko a Filipíny so skúsenosťami na projektoch veľkých fotovoltaických elektrární na častiach DC/AC - VN/NN so 100% angličtinou ochotných dlhodobo pracovať v Japonsku, Tokiu.

Pracuje sa so špičkovými SW, situácie sa tvoria v 3D, začína sa satelitným zameraním v koordinácii snímkovania dronom, ďalej sa dáta prenášajú do Google Eart, pokračuje sa ďalej vytvorením 3D máp a matematicko-energetickými a ekonomickými výpočtami. Pri neznalostiach niektorých SW firma zabezpečí školenie.

Nástupný plat je 5000 USD, firma zaisťuje ubytovanie a cesty do Európy vo štvrťročných turnusoch na 10 až 14 dní, doba kontraktu je vhodná na 1 rok.

V prípade, že spĺňate naše požiadavky a máte záujem o túto pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš životopis v SJ a AJ jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Naším klientom je japonská firma pôsobiaca v krajinách Španielsko, Japonsko a Filipíny pôsobiaca v oblasti projektovania veľkých fotovoltaických elektrární.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SketchUp - Pokročilý
AutoCAD - Expert

Počet rokov praxe

5

- projekčné ovládanie AutoCad-u 2015 En,
- prax vo PV Plant,
- vítaná je všeobecná prax elektroinžiniera.

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2400028  Dátum zverejnenia: 19.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5.000 USD