Mechanik strojov a zariadení

AktivPersonal s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné, USA
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Júl/August 2015
Mzdové podmienky (brutto)
3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyučených mechanikov strojov a zariadení a elektrikárov so skúsenosťou s priemyselnými inštaláciami. Podmienkou je prax v odbore minimálne 3 roky a ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni.

Náplň práce:
- montáž a rekonštrukcia papierenských strojov a zariadení
- montáž a rekonštrukcia výrobných prevádzok
- demontáž a montáž nových zariadení
- montáž strojnotechnologických zariadení

- dlhodobá spolupráca
- cestovanie po celom svete, najmä štáty EÚ a USA
- preprava, ubytovanie, náradie zabezpečené a hradené klientom
- pracovné oblečenie poskytuje naša spoločnosť
- sprostredkovanie práce bez poplatkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa sa vývojom, montážou a rekonštrukciou papierenských výrobných liniek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik, Elektrikár, Strojný zámočník, Mechatronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- spoľahlivosť, flexibilita, manuálna zručnosť a zodpovedný prístup k práci
- vzdelanie v odbore mechanik strojov a zariadení alebo strojný zámočník
- vyhovujúci elektrikár musí mať skúsenosti s priemyselnou inštaláciou
- schopnosť ovládať dopravné a zdvíhacie zariadenia, montážne stroje a pod. je výhodou

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2149280  Dátum zverejnenia: 19.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 EUR/mesiac