Pracovník v produkcii (Nemecko)

AktivPersonal s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
apríl 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre pracovníkov v pekárni, produkcia výrobkov, obložených sendvičov a chlebíkov. Jedná sa o čiastočne nočnú prácu, v teplote cca 11 C. Podmienkou je nemecký jazyk minimálne na mierne pokročilej úrovni.

Na začiatku absolvujete zaškolenie v trvaní 1 týždňa, počas ktorého Vám zabezpečíme ubytovanie a vreckové. Po zaškolení dostávate odmenu.

Výkon práce je v Nemecku, pri Berlíne.

Iné výhody
- dlhodobá spolupráca;
- zabezpečené a hradené ubytovanie v plnej výške;
- sprostredkovanie práce bez registračných a iných poplatkov;
- moderné pracovné prostredie.

- zabezpečené a hradené ubytovanie;

Životopisy posielajte cez portál profesia. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzčov, najmä tých ktorí spĺňajú požiadavku na ovládanie nemeckého jazyka.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť pôsobiaca v pekárenskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, pekárenský priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na zamestnanca:
- nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
- skúsenosti s danou alebo podobnou prácou v zahraničí sú vítané

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2067913  Dátum zverejnenia: 31.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou