Predavač/ka - obsluha v predajni s pekárenskými výrobkami (Nemecko)

AktivPersonal s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko
Termín nástupu
09.03.2015
1300 - 1550 EUR/mesiac, v závislosti od počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov a komunikácia v nemeckom jazyku,
- predaj pekárenských výrobkov, práca s pokladňou,
- príprava občerstvenia a nápojov /káva, čaj/, dopekanie polotovarov,
- vyloženie tovaru, jeho označenie, inventúra,
- udržiavanie čistoty predajne.

Možnosť zamestnať viacčlenné skupiny alebo páry. Podmienkou je však ovládanie nemeckého jazyka každého uchádzača na úrovni B2 (stredne pokročilý).

Na začiatku absolvujete zaškolenie, počas ktorého dostávate príspevok (vreckové).

- dlhodobá a stabilná spolupráca;
- zabezpečené a hradené ubytovanie;
- sprostredkovanie práce bez registračných a iných poplatkov;
- moderné pracovné prostredie;
- možnosť vyškolenia na pozíciu barista.

Životopisy spolu s fotkou posielajte cez portál profesia. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzčov, ktorý spĺňajú odborné predpoklady ale najmä znalosť nemeckého jazyka na požadovanej úrovni.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť pôsobiaca v pekárenskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, pekárenský priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou sú skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii;
- podmienkou je znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2 príp. vyššia;
(bez dobrej znalosti nemeckého jazyka Vás nie je možné umiestniť)
- sociálna kompetencia, priateľské vystupovanie, upravený zovňajšok,
- flexibilita a manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť,
- výhodou je vlastné auto.

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1973024  Dátum zverejnenia: 23.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1550 EUR/mesiac, v závislosti od počtu odpracovaných hodín