Elektrikár - servis fotovoltaickej elektrárne (Taliansko)

AktivPersonal s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Taliansko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
paušálna mesačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre elektrikára na údržbu a servis fotovoltaickej elektrárne na juhu Talianska. Skúsenosti s danou prácou a aktívne ovládanie nemeckého, anglického alebo talianskeho jazyka sú podmienkou. Spolupráca je len na živnosť.

Ďalšie informácie:
- turnusy sú riešené: 6 týždňov v práci, 2 týždne doma.

- stabilná a dlhodobá spolupráca na niekoľko rokov bez obmedzenia;
- zabezpečené ubytovanie bezplatne priamo pri mieste práce;
- služobné auto k dispozícii;
- služobný telefón aj na súkromné účely;
- slovenskí kolegovia;
- pravidelné turnusy;
- sprostredkovanie práce bez registračných a iných poplatkov.

Životopis posielajte spolu s osvedčením o odbornej spôsobilosti. Reagujte na našu ponuku cez portál profesia. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú najmä jazykové a odborné požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Dynamická a inovatívna spoločnosť so zameraním na elektrotechniku, automatizačnú techniku a obnoviteľné zdroje energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár / elektromontér

- aktívne ovládanie talianskeho, príp. nemeckého, anglického jazyka;
- otvorená živnosť;
- skúsenosti s danou prácou;
- ochota pracovať nadčas a vykonať prácu v dohodnutom termíne;
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota cestovať.

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1806264  Dátum zverejnenia: 27.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: paušálna mesačná odmena