Kurenár / Vodoinštalatér

AktivPersonal s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Máj 2015
Mzdové podmienky (brutto)
15 - 17 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítaní sú samostatní kúrenári - vodoinštalatéri, ako aj 2 - 4 členné. JE POTREBNÉ, ABY ASPOŇ JEDEN ČLEN PARTIE OVLÁDAL NEMECKÝ JAZYK NA KOMUNIKATÍVNEJ ÚROVNI a minimálne 3 roky praxe v odbore.

Prosíme Vás o preposlanie Vášho životopisu spolu s Osvedčením o odbornej spôsobilosti a Živnostenským listom. Reagujte prosím na našu ponuku cez portál www.profesia.sk. KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Inzerát je všeobecného charakteru, nakoľko máme otvorených viacero projektov.

Pracovná náplň:
- kompletné kúrenárske a inštalatérske práce;
- montáž kúrenia, potrubia, rozvodov, sanity;
- zváranie alebo spájanie lisovaním;
- čítanie výkresov.

- práca na živnosť
- možnosť práce na turnusy;
- možnosť práce nadčas;
- sprostredkovanie práce bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Dynamická a inovatívna spoločnosť so zameraním na elektrotechniku, elektromontážne, elektroinštalačné práce, fotovoltaiku a montáž bytových rozvodov (voda - plyn - kúrerenie).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kúrenár - inštalatér

Počet rokov praxe

3

- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota cestovať.

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1781983  Dátum zverejnenia: 22.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15 - 17 EUR/hodina