Elektrikár - výroba rozvádzačov (Nemecko)

AktivPersonal s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
14 - 15 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce sú inštalačné práce pri zapájaní rozvádzačov vo výrobe. Prax a skúsenosti s elektrorozvádzačmi sú podmienkou. Je dôležité aktívne ovládanie nemeckého jazyka. Pokiaľ máte kolegu, stačí ak nemecký jazyk ovláda jeden z vás. Možnosť dlhodobej spolupráce.

Práca je minimálne do konca roku 2014.
Miesto práce je blízko českých hraníc.

- dobré finančné ohodnotenie;
- zabezpečené ubytovanie;
- práca v spoločnosti s celosvetovou pôsobonosťou;
- stabilná práca;
- sprostredkovanie práce bez poplatkov.

Životopis posielajte cez portal profesia. Oslovíme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú jazykové a odborné požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť so sídlom v Nemecku sa špecializuje na výrobnú a projektantskú činnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- podmienkou sú skúsenosti so zapájaním rozvádzačov príp. ich výrobou minimálne tri roky
- aktívne ovládanie nemeckého jazyka
- schopnosť vykonávať prácu v stanovených termínoch

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1657341  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 - 15 EUR/hodina