Vodič - Nemecko

AktivPersonal s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Slovensko, Česko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodiči skupiny C - do 3,5 ton
- podmienkou je kvalifikačná karta vodiča
- rozvoz pekárenských výrobkov len v jednom meste a jeho okolí blízko Berlína
- komunikacia s nemeckym nadriadenim - pozadovana znalost nemeckeho jazyka na urovni komunikacie v odbore, zvládnutie úvodného školenia v nemeckom jazyku

- zabezpečené a hradené ubytovanie v plnej výške
- nevyberáme žiadne poplatky
- stála a dlhodobá práca

Životopis spolu s fotografiou tváre a osvedčením o odbornej spôsobilosti posielajte na uvedenú e-mailovú adresu: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Našim klientom je nemecká spoločnosť pôsobiaca v pekárenskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič skupiny C

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s danou prácou
- nemecký jazyk na úrovni komunikácie v odbore
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota cestovať

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1592267  Dátum zverejnenia: 13.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou