Technicky zdatný pracovník vo výrobe. Náborový bonus 300 €

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Akebono Brake Slovakia s.r.o., Bratislavská, Trenčín
Termín nástupu
1.5.2024
1 104 - 1 324 EUR/mesiacMzda je zložená zo základnej hodinovej mzdy a bonusov za produktivitu, zručnosť a dochádzku. Náborový bonus vo výške 300 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobná spoločnosť Akebono Brake Slovakia s.r.o. so sídlom v Trenčíne hľadá do svojich radov kolegu, technicky zdatného pracovníka do výrobnej časti, s potenciálom rastu na ďalšie technické pozície (napríklad Nastavovač, Mechanik, Elektrikár a podobne) s náborovým bonusom 300 €.
Náborový bonus vo výške 300 € Ti bude vyplatený po zaškolení sa a odpracovaní každého mesiaca vo výške 100 €.

Po zaškolení na výrobnej pozícií sa budeš postupne školiť na pozíciu Operátor nastavovač, prípadne Nastavovač:
* Zabezpečuješ nastavovanie obrábacích strojov;
* Vďaka technickým znalostiam podporuješ chod robotizovaných pracovísk;
* Prakticky využívaš skúsenosti s PLC;
* Ak máš elektro vyhlášku tak to bude len výhodou.

* U nás môžeš kariérne rásť, začneš ako Junior a môžeš sa stať Profesionálom;
* S kariérnym rastom súvisí aj lepšie mzdové odmeňovanie;
* Navyše 2x10 minútové prestávky máš platené;
* Máš možnosť podieľať sa na zlepšovacích návrhoch vo výrobnom procese;
* Pri nástupe Ťa zaškolíme vo vlastnom školiacom stredisku;
* Firemné akcie.
* Multisportkarta

Pre bližšie informácie nás neváhaj kontaktovať na uvedené mobilné číslo: 0911 714 424

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rád sa učíš nové veci, si technicky zdatný, baví Ťa opravovať, vylepšovať zariadenia a máš znalosti v oblasti elektro/ automatizácie/ robotizácie?
To vieme oceniť a budeme si rozumieť!

Ponúkame Ti stabilné zamestnanie v japonskej spoločnosti so zastúpením na Slovensku.

Akebono Brake Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť japonského špecialistu na vývoj a výrobu prémiových brzdových komponentov.
Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť pre vodičov áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.
V záujme zachovania najvyššej úrovne bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov ktorí chcú spolupracovať na tom, aby boli autá spoľahlivé a bezpečné.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý sa rád pridá k nám.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalne oddelenie
Tel.: +421911714424
E-mail: poslať životopis
ID: 4805811  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 104 EUR/mesiac