Robotník v Trenčíne (strojárska výroba) (860 EUR brutto mesačne)

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 581, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
860 EUR mesačne + 80 EUR stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obrábanie hliníkových odliatkov
* montáž brzdových komponentov (platničky a klipy)
* dohľad na automatizované výrobné stanice

* zmluva na dobu neurčitú
* stravné lístky na všetkých zmenách
* nové priestory, čistá výroba

Informácie o výberovom konaní

* práca v 3 zmennej a 4 zmennej prevádzke.

* ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, vybraných uchádzačov budeme postupne kontaktovať emailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* záujem o dlhodobú prácu
* spoľahlivosť
* zodpovedný prístup k práci

Akebono Brake Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť japonského špecialistu na vývoj a výrobu prémiových brzdových komponentov.
Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť pre vodičov áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.
V záujme zachovania najvyššej úrovne bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov ktorí chcú spolupracovať na tom, aby boli autá spoľahlivé a bezpečné.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý sa rád pridá k nám.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3160346  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860 EUR mesačne + 80 EUR stravné lístky