Skladník / Manipulant

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 581, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem / výdaj materiálu, zaskladňovanie / vyskladňovanie, manipulácia s materiálom a výrobkami, presun materiálu a výrobkov, inventurizácia, evidencia, používanie VZV, skenerov čiarových kódov, práca s PC - skladový evidenčný systém

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte emailom.
Potrebné sú skúsenosti v sklade - min 1 rok ako manipulant, skladník, vodič VZV a pod.
Pracovníci bez skúseností v sklade na túto pracovnú pozíciu nie sú vhodní.
Preukaz VZV zabezpečíme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

skúsenosti v sklade sú potrebné. Pracovníci s nižšou úrovňou praxe môžu byť zaradení na pozíciu manipulanta.

Akebono v Trenčíne je výrobným podnikom japonského špecialistu na vývoj a výrobu brzdových komponentov - Akebono Brake Industry Co., LTD.

Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť vodičom osobných áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

Aby sme udržali najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov, ktorí chcú spolupracovať na tom, aby autá boli spoľahlivejšie a bezpečnejšie.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý nám chce pomôcť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Akebono Brake Slovakia s.r.o.
Bratislavská 581
911 06 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Kováčová
Tel.: 032 321 54 11
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831474   Dátum zverejnenia: 29.11.2016