Nastavovač strojov a zariadení

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 581, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* nastavovanie a prestavovanie strojov
* základná údržba a výmena nástrojov
* starostlivosť o nástroje
* základné merania potrebné pri nastavovaní strojov

* stabilné pracovné miesto,
* pracovná zmluva na dobu neurčitú

* hľadáme šikovných nastavovačov strojov - jednoúčelové obrábacie stroje, roboty,

* požadujeme prax v tejto oblasti,

* dobrá znalosť práce s PC je potrebná, skúsenosti s riadením systémov prostredníctvom PLC sú vítané,

* nevyhnutná je časová flexibilita a ochota podieľať sa na rozbehu novej firmy

* kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov - ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik - nastavovač, alebo mechanik, alebo strojár, alebo strojný mechanik a pod.

Vodičský preukaz

B

* práca na 3 alebo 4 zmeny

* schopnosť učiť sa

* vysoké pracovné nasadenie a spoľahlivosť

Akebono v Trenčíne je výrobným podnikom japonského špecialistu na vývoj a výrobu brzdových komponentov - Akebono Brake Industry Co., LTD.

Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť vodičom osobných áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

Aby sme udržali najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov, ktorí chcú spolupracovať na tom, aby autá boli spoľahlivejšie a bezpečnejšie.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý nám chce pomôcť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Akebono Brake Slovakia s.r.o.
Bratislavská 581
911 05 Trenčín
ID: 2755754   Dátum zverejnenia: 7.10.2016