Robotník (strojárska výroba), vhodné aj pre ženy

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 581, Trenčín
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
750 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obrábanie hliníkových odliatkov a montáž brzdových komponentov
* dohľad na automatizované výrobné stanice

* zmluva na dobu neurčitú
* poskytujeme kompletné zaškolenie (vyškolíme aj ne-strojárov)
* moderné technické vybavenie - čistá práca, bezpečné stroje
* čisté pracovné priestory v novopostavenom závode
* slušný prístup k zamestnancom a slušná mzda
* stravné lístky na všetkých zmenách

Informácie o výberovom konaní

* práca v 3 zmennej a 4 zmennej prevádzke.

* ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, vybraných uchádzačov budeme postupne kontaktovať emailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* záujem o dlhodobú prácu
* spoľahlivosť
* zodpovedný prístup k práci

Akebono v Trenčíne je výrobným podnikom japonského špecialistu na vývoj a výrobu brzdových komponentov - Akebono Brake Industry Co., LTD.

Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť vodičom osobných áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

Aby sme udržali najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov, ktorí chcú spolupracovať na tom, aby autá boli spoľahlivejšie a bezpečnejšie.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý nám chce pomôcť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Akebono Brake Slovakia s.r.o.
Bratislavská 581
911 06 Trenčín
ID: 2337958   Dátum zverejnenia: 29.9.2016