Specialista podpory obchodnej siete

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo

Miesto práce
Metodova 7, 821 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
možný ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operatívne plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
- vedenie úverovej a zmluvnej dokumentácie v papierovej a elektronickej forme
- podpora obchodného týmu a ich dennej operatívnej činnosti
- starostlivosť o bezproblémový chod kancelárie
- administratívna a organizačná podpora
- včasné a kvalitné vybavenie všetkých potrieb klientov spoločnosti
- vybavovanie a vedenie evidencie internej a externej korešpondencie
- archivácia zmluvnej dokumentácie
- komunikácia s úradmi, obchodnými partnermi a dodávateľmi na základě plné moci
- plnenie operatívnych úloh zadaných nadriadeným
- vedenie internej pokladne

- zázemie stabilnej finančnej skupiny
- zodpovedajúce pracovné podmienky
- zaujímavé finančné ohodnotenie vrátane odmien
- flexibilný pracovný čas
- pracovné miesto s poskytnutím NTB a mobilu
- možnosť požívania služobného automobilu
- pracovisko: Bratislava

V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do 4 týždňov od zverejnenia inzerátu,uprednostnili sme iné kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ vzdelanie
- prax v administratíve výhodou
- príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť
- schopnosť konkrétnej, otvorenej a transparentnej komunikácie
- znalosť MS Office
- vodičský preukaz B výhodou

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo nabízí svým členům výhodné zhodnocení úspor a vysoký výnos na termínovaných vkladech a spořicích účtech. Na straně aktivních obchodů pak nabízíme dostupné úvěry s individuálním přístupem pro občany i podnikatele.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1721534  Dátum zverejnenia: 4.5.2015