Pracovník útvaru Sales se znalostí německého jazyka

AKCENTA CZ a.s.

Miesto práce
Nerudova 1361, Okres Hradec Králové

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nejedná se o vyhledávání nových klientů.
- Obchodování s devizovými hodnotami po telefonu, zadávání a vyřizování
objednávek klientů, podpora a péče o klienty (proaktivní přístup ke klientům), spolupráce s externí sítí (komunikace v německém jazyce - německý jazyk podmínkou)
- Osobní vzdělávání v ekonomické oblasti

Nového kolegu rádi zaučíme.
Stravenky, zdravotní volno Sick Day, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, školení, výhodný telefonní tarif, mobilní telefon, příjemné pracovní prostředí, práce v perspektivní společnosti, firemní akce

Budeme rádi, když Vás naše nabídka zaujme. Těšíme se na Váš životopis. Všechny projdeme a na všechny odpovíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzdělání ekonomického směru výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

znalost českého nebo slovenského jazyka na komunikativní úrovni
- Znalost práce na PC ve standardním rozsahu
- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič – ochota cestovat
- Komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost
- Aktivní proklientský přístup

Výhodou je:
- Základní ekonomický přehled, analytické myšlení

Úzko sa špecializujeme na konverziu mien, zahraničné platby a zabezpečovacie obchody pre firemných a inštitucionálnych klientov. Vďaka maximálnaj efektivite pri poskytovaní našich služieb môžeme našim klientom ponúknuť lepšie devízové kurzy a výrazné úspory pri vykonávaní zahraničných platieb. Ďalšie výhody, ktoré naši klienti oceňujú, sú rýchlosť poskytovania služieb a predovšetkým spoľahlivosť spolu s maximálnym zabezpečením.

Máme za sebou viac ako 20 rokov skúseností v oblasti poskytovania finančných služieb na trhoch v ČR, na Slovensku, Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a Nemecku, kde obsluhujeme viac ako 46 000 klientov. AKCENTA CZ je od roku 2021 členom skupiny RBI.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2705465  Dátum zverejnenia: 24.1.2018