Pracovník útvaru Middle office s polštinou

AKCENTA CZ a.s.

Miesto práce
Gočárova tř. 512/32, Okres Hradec Králové

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytování informací klientům a obchodním partnerům – telefonická podpora (polský jazyk je podmínkou, pro komunikaci s kolegy znalost slovenského nebo českého jazyka na komunikativní úrovni)
• Zpracování klientské dokumentace
• Zadávání klientských dat do interního systému Společnosti
• Zpracování pošty, email. komunikace s klienty
• Spolupráce s ostatními útvary Společnosti

Nejedná se o získávání nových klientů.

Stravenky, zdravotní volno Sick Day, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, školení, příjemné pracovní prostředí, práce v perspektivní společnosti, firemní akce

Za Váš zájem o pozici ve společnosti Akcenta CZ a.s. děkujeme.
Dovolujeme si informovat, kontaktujeme pouze vybrané uchazeče. Velice Vám děkujeme za pochopení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Komunikativnost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Úzko sa špecializujeme na konverziu mien, zahraničné platby a zabezpečovacie obchody pre firemných a inštitucionálnych klientov. Vďaka maximálnaj efektivite pri poskytovaní našich služieb môžeme našim klientom ponúknuť lepšie devízové kurzy a výrazné úspory pri vykonávaní zahraničných platieb. Ďalšie výhody, ktoré naši klienti oceňujú, sú rýchlosť poskytovania služieb a predovšetkým spoľahlivosť spolu s maximálnym zabezpečením.

Máme za sebou viac ako 20 rokov skúseností v oblasti poskytovania finančných služieb na trhoch v ČR, na Slovensku, Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a Nemecku, kde obsluhujeme viac ako 46 000 klientov. AKCENTA CZ je od roku 2021 členom skupiny RBI.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2705386  Dátum zverejnenia: 26.8.2016