Krajský manažér pre obchodných zástupcov na Slovensku

AKCENTA CZ a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacmzda sa odvíja od výsledkov skupiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou spoločnosti s viac ako 25–ročnou históriou, ktorá je špičkou v odbore devízových obchodov.

Aká bude Vaša zodpovednosť a náplň práce?
Vedenie tímu obchodných zástupcov
Nábor a zaškolenie nových kolegov
Hodnotenie práce a výsledkov podriadenej skupiny
Rozvíjanie obchodného potenciálu obchodných zástupcov v rámci aktívnej práce v teréne
Vedenie obchodných stretnutí
Aktívna účasť na firemných akciách
Budovanie dlhodobého vzťahu so stávajúcimi VIP klientami
Participácia na raste pridanej hodnoty spoločnosti

Čo Vám ponúkame?

Maximálnu odbornú pomoc počas Vašej adaptácie
Provizný systém založený na plnení KPI ukazateľov (s možnosťou mimoriadnych finančných odmien v prípade preplnenia plánu)
Zaujímavú prácu v priateľskom kolektíve
Společenskú vážnosť a postavenie
Vysokú možnosť seberealizácie a organizácie vlastného pracovného času

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ vzdelanie (v prípadě SŠ min. 1 rok praxe vo finančnej sfére)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Reprezentatívne vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti
Vysoká orientácia na výsledky
Spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
Vlastný ŽL, notebook a automobil
Skúsenosť v oblasti vedenia a rozvoja predajnej siete

Úzko sa špecializujeme na konverziu mien, zahraničné platby a zabezpečovacie obchody pre firemných a inštitucionálnych klientov. Vďaka maximálnaj efektivite pri poskytovaní našich služieb môžeme našim klientom ponúknuť lepšie devízové kurzy a výrazné úspory pri vykonávaní zahraničných platieb. Ďalšie výhody, ktoré naši klienti oceňujú, sú rýchlosť poskytovania služieb a predovšetkým spoľahlivosť spolu s maximálnym zabezpečením.

Máme za sebou viac ako 20 rokov skúseností v oblasti poskytovania finančných služieb na trhoch v ČR, na Slovensku, Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a Nemecku, kde obsluhujeme viac ako 46 000 klientov. AKCENTA CZ je od roku 2021 členom skupiny RBI.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2608033  Dátum zverejnenia: 30.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac