Reagujte bez životopisu

Malé radosti - asistet predaja/vedúci v predajni Souvenirs - zárobok 1200 eur alebo 6 eur/hod

akad. mal. Mária Hubková - MALÉ RADOSTI

Miesto práce
Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac* motivačné príplatky a odmeny * postupné zvyšovanie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme sieť obchodíkov s darčekmi a handmade výrobkami v centre Bratislavy. Hľadáme pracovitých členov do nášho tímu so zmyslom pre estetiku, príjemným vystupovaním, s ochotou učiť sa nové veci a zdokonaľovať sa.

Nevyhnutná je znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni, dosiahnutý vek 18 rokov a estetické cítenie. Všetko ostatné zaškolíme.

Práca zahŕňa:
- predaj handmade produktov v kamenných predajniach v centre mesta
- aktívna obsluha a poradenstvo zákazníkom
- práca s pokladňou a terminálom
- starostlivosť o vzhľad predajne
- príjem, dopĺňanie a aranžovanie tovaru na predajni
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni

TPP ponúkame nástupný plat od 900 € do 1200 €, z toho:

- od 900.- eur základná zložka
- plus pohyblivá zložka od 300.- eur v závislosti od skúseností, kvantity a kvality vykonávanej práce
- postupné zvyšovanie mzdy
- po zaškolení a získaní skúseností ponúkame kariérny rast a možnosť povýšenia na zodpovednejšiu funkciu

Ďalšie benefity:
- stabilná firma pôsobiaca na trhu vyše 20 rokov
- malý formát predajní umožňujúci osobný prístup ku každému zamestnancovi
- útulné pracovné prostredie
- komplet zaškolenie
- flexibilný pracovný čas – možnosť dohodnúť si smeny a rozdelenie pracovného času
- motivačné bonusy
- pravidelné zvyšovanie mzdy alebo pridávanie benefitov
- príspevok na stravné nad rámec zákona
- k dispozícii káva alebo čaj v neobmedzenom množstve
- zamestnanecké zľavy 50% na celý sortiment
- kreatívna a rôznorodá práca
- neustály kontakt s angličtinou
- možnosť kariérneho rastu v závislosti od šikovnosti
- v prípade spokojnosti možnosť povýšenia na vedúcu/eho predajne

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na [email protected]. Dodatočné informácie poskytneme na t.č. 0918 470 417. Vybraným uchádzačom sa ozveme s pozvaním na osobný pohovor. Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

V prípade záujmu o uvedenú prácu pošlite svoj životopis na [email protected] alebo zavolajte na 0918 470 417. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

akad. mal. Mária Hubková prevádzkuje sieť darčekových obchodov a obchodov so suvenírmi v Bratislave

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4777689  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac