Do novootvorenej palacinkárne hľadáme kuchára s manažérskymi schopnosťami!

akad. mal. Mária Hubková - MALÉ RADOSTI

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOTO JE PONUKA, KTORÁ SA NEODMIETA!

Otvárame modernú palacinkáreň v Starom Meste a hľadáme motivovaného človeka s praktickými skúsenosťami v gastronómii.

Čo očakávame?
- samostatné vedenie prevádzky
- aktívne riadenie kuchyne a personálu
- tvorba jedálneho lístka, podieľanie sa na ďalšom vývoji konceptu
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických noriem a predpisov, technologických výrobných postupov a štandardov HCCP
- dohľad nad dodržiavaním kvality jedál a ich prípravy
- zabezpečenie štandardov prevádzky
- evidencia dochádzky
- objednávanie surovín a tovaru
- kontrola hospodárenia a kalkulácií, inventúry, hmotná zodpovednosť

- možnosť podieľať sa na rozvoji nového konceptu
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- dobré platové podmienky + motivačné odmeny
- možnosť profesionálneho vzdelávania
- zamestnanecké stravovanie

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš životopis a motivačný list spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Vodičský preukaz

B

akad. mal. Mária Hubková prevádzkuje sieť darčekových obchodov a obchodov so suvenírmi v Bratislave

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2660751  Dátum zverejnenia: 25.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou