Inžinier kvality - junior

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Dlhé lúky 2, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie procesu zákazníckych reklamácií (interných aj externých)
Kontrolovanie a analýza príčin nezhôd v procese výroby a finálnych výrobkov
Zadávanie nápravných opatrení, kontrola ich realizácie a dodržiavania
Príprava reportov pre dodávateľské a interné nezhody (8D,4D reporty)

• zázemie stabilnej rastúcej zahraničnej spoločnosti
• 13.plat a vernostný bonus
• príspevok na 3.pilier DDS
• príspevok na rekreáciu
• nákup výrobkov so zľavou

Ak spĺňate túto podmienku zašlite nám štruktúrovaný životopis priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb., O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ/VŠ strojárskeho, technického zamerania, inžinierstvo kvality produkcie
  • vítaná skúsenosť s prácou vo výrobe
  • dobrá zdatnosť v technickej dokumentácii
  • zodpovedný a precízny prístup k práci
  • tímový hráč pri plnení ukazovateľov

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 3148031  Dátum zverejnenia: 1.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou